Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нарада-семінар з питань відновного лікування та реабілітації

16 вересня на базі Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату відбулася обласна нарада-семінар з питань відновного лікування та реабілітації дітей та дорослих.

Учасників наради ознайомили з роботою Липовецької обласної лікарні відновного лікування. Після чого перед присутніми виступили заступник голови районної ради Руслан Танасюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та міський голова Микола Грушко.

З доповідями виступали головний лікар Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату Людмила Стецюк, головний лікар Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні Олег Бабій та обласний спеціаліст, відповідальний за проведення організаційно-методичної роботи, за фахом «Фізіотерапія» Олена Капельцова.

На завершення наради присутні обговорили проблеми та перспективи роботи лікарень відновного лікування та внесли відповідні пропозиції для поліпшення їх діяльності.

Повернутись