НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ НА ЛИПОВЕЧЧИНІ

Вчора народний депутат Руслан Демчак перебував із робочим візитом у Липовецькій районній громаді. Спільно із заступником голови районної ради Русланом Танасюком та начальником відділу освіти Інною Косач відвідали Липовецькі , Турбівські та Брицьку загальноосвітні школи району. Зустрілися із головами територіальних громад, педагогічними колективами , шкільною молоддю, керівниками господарств. Говорили про поліпшення життя, забезпеченість шкіл технічними засобами, шкільними меблями.

Головне-це сучасна система управління освітою, -зазначив у розмові з учителями народний депутат. Школи стають самостійними у прийнятті рішень щодо змісту освіти, кадрових призначень, фінансово-господарської діяльності. Створюється нова система контролю за якістю освіти. Окрім всього, в рамках реформування освіти реалізуються два основних проекти "НУШ" та "Опорна школа". Поліпшення якості освіти буде здійснюватись за євростандартами.
Завдяки сприянню народного депутата Руслана Демчака діти навчаються у теплих яскравих класних кімнатах, обладнаних сучасним шкільним приладдям, новими меблями, на пришкільних ділянках збудовано ряд спортивних та дитячих майданчиків .

Протягом червня-липня за ініціативи народного депутата буде проведено на окрузі медичний огляд населення. Обстеження безкоштовне, доступне для всіх. Бажаючі можуть обстежити зір, отримати консультаії від сімейного лікаря та офтальмолога. Про графік проведення обстежень у територіальних громадах можна дізнатись за тел. 0686585246.
Перебуваючи у Турбівській селищній територіальній громаді, Руслан Демчак привітав із Днем народження селищного голову Василя Завальнюка.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.