Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Народний депутат зустрівся з виборцями

Фото Олексій Лебідя.

Із звітом про діяльність на виборчому окрузі у Липвецький район завітав народний депутат України, наш земляк Руслан Демчак.Сьогодні він зустрівся із колетивом медичних працівників Липовецької ЦРЛ та КЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Липовецької районної ради і виборцями Щасливської територіальної громади. Під час зустрічі із медичними працівниками депутат більше уваги приділив питанню реформування галузі медицини та процесу утворення госпітальних округів. Це питання, яке хвилює кожного пересічного громадянина. Зокрема, вчора на сесії районної ради воно теж розглядалось і депутати підписались під зверненням до керівників області щодо утворення госпітального округу на базі Липовецької ЦРЛ або лікарні інтенсивного лікування 1 рівня у складі Вінницького госпітального округу. Ще Руслан Євгенійович зупинився на питанні об"єднання територіальних громад. 
Голова районної ради Юрій Науменко від імені всіх виборців району висловив щиру вдячність Руслану Демчаку за оперативність у вирішенні питань, що стосуються стратегії розвитку районної територіальної громади. Адже за його сприяння в район додатково надійшли кошти в сумі 3млн.656 тис. 900грн. За рахунок надходжень придбано парти й стільці у  загальноосвітні школи району, завершується капітальний ремонт дитячої дошкільної установи №1 у м. Липовець, проведено капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі у Вахнівській ЗОШ 1-3 ст., придбано медичне устаткування та обладнання для закладів медицини. Сьогодні він теж приїхав не з порожніми руками-привіз у лікарню 2 кардіографи.Медичні працівники, в свою чергу, просили депутата допомоги у придбанні  фіброгастроскопа.
Не менш організовано пройшла  зустріч із виборцями Щасливської територіальної громади. Тут депутат розповів про процес законотворення та зупинився на своїй безпосередній участі в ньому. Стосовно  останніх новин: блокуванні торгівлі із зоною, що окупована, закритті банківських установ, повідомив про своє ставлення до цього  і пообіцяв щасливчанам допомогти у завершенні капітального ремонту приміщення , що буде використане для дитячого садка. Це питання найбільш актуальне для села, оскільки в ньому проживає понад 60 діток віком до 6 років. Не забув, що сельчани будують водопровід , бо у минулому році допоміг у реалізації цього проекту і пообіцяв 
підтримку у поточному .
Виборці задавали питання народному депутату , в основному вони стосувались соціальної захищеності, заробітної плати, пенсійного забезпечення,  продажу землі, підтримки та кредитування сільгоспвиробників. Всі отримали грунтовні відповіді.
На зборах виступив голова районної ради Юрій Науменко, повідомив односельчан стосовно прийнятих рішень на останній сесії районної ради, про роботу обласної робочої групи, в якій працює, із утворення госпітальних округів, подякував депутату за співпрацю.
Сільський голова Андрій Ткач повідомив про виконання сільського бюджету в минулому році, стратегію розвитку громади на 2017 рік.
Андрій Ткач подякував за суттєву підтримку в роботі голові районної ради Юрію Науменку та народному депутату Руслану Демчаку і висловив сподівання на подальшу співпрацю. Зустрічі пройшли у дружній невимушеній обстановці.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись