Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

НАШ АНДРІЙ ГРИГОРУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У МАРАФОНІ!!!

В центр столиці України 6 жовтня для участі в дев"ятому Wizz Air Kyiv City Marathon з максимальною дистанцією понад 42 кілометри з"їхались біля 12 тисяч бігунів.Маршрут головного бігового старту Києва пролягав по центральних вулицях міста в один круг. Старт та фініш всіх дистанцій проходив на Хрещатику.
В цьому році на київському марафоні 9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше на старт абсолютно нової дистанції в 10 км під девізом "Гордість Нації: ветеранська десятка" вийшли ветерани війни, сім"ї загиблих, волонтери, громадські діячі і ветерани інших країн.

У великому спортивному заході не могли не взяти участь колишні учасники бойових дій в АТО із Вінничини. Відстань для них дещо була скорочена і становила 10- км і 21-( напів марафон)42'155-( марафон) . Загалом, у цьому забігу взяли участь близько 5 тисяч учасників . Ми пишаємось, що у забігу брав участь наш земляк, голова обласної спілки " Легіон АТО"- Вінницький підрозділ Андрій Григорук. Він очолював делегацію вінниччан. Тут він зустрівся із побратимами із Шахтарська, "Торнадо" та із "Київської Русі" 11- батальйону.Зустріч, як завжди , була надзвичайною!

В цьому році призовий фонд був збільшений і склав 143,5 тысяч гривень. Були нагороджені абсолютні переможці серед чоловіків та жінок Приз розподілений між п"ятьма першими переможцями серед чоловіків та жінок в абсолютній першості. 

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и текстНа данном изображении может находиться: 1 человекАвтоматический альтернативный текст отсутствует.На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице

Повернутись