Наш здобуток срібло і бронза

В суботу, 19 травня команда депутатів Липовецького району приймала участь у обласній спартакіаді серед народних депутатів України,  депутатів обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування) сільських та селищних рад. Змагання проводились з 5 видів спорту - волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки.

І цього року представництво районів було найбільшим за весь час проведення – 11! Наші депутати захищали честь району лише в 3 видах і в двох з них зайняли призові місця. Так, Олег Фурманюк став третім у настільному тенісі і волейбольна команда стала срібною. До складу волейбольної команди ввійшли: Баліцький Роман, Дікало Анатолій, Зінченко Василь, Коваленко Олег, Ревацький Ігор, Фурманюк Олег, Хацьола Олександр.

В командному заліку кращими стали Чечільницький, Томашпільський і Вінницький райони.