Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Наш земляк Казаков Михайло Андрійович нагороджений Орденом ’’За мужність’’ ІІІ ст.

Вчора, перед нарадою, в урочистій обстановці,  в присутності посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ району, відбулось нагородження учасника бойових дій в АТО Казакова Миколи Андрійовича, 1991 року народження.

Микола Казаков народився у смт. Турбів Липовецького району, ВІнницької області, закінчив Турбівську загальноосвітню школу. У лютому 2015 року був мобілізований до Збройних Сил України.
Старшим солдатом він пройшов бойовий шлях на територіях Луганської та Донецької областей у складі 7 бригади в/ч ППВ 2304. Брав безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на сході України з березня по грудень 2015 року. У квітні,  внаслідок вибуху міни, отримав важке поранення. Демобілізувався із Збройних Сил України у грудні 2015 року.
Указом Президента України від 20 липня 2016 року за проявлені мужність і героїзм Казаков Микола Андрійович  нагороджений Орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Цю нагороду йому вручив  під гучні аплодисменти земляків   Віктор Чуба, райвійськом. А ще солдат отримав відзнаку Генерального Штабу, медаль "Учасник АТО". Привітали хлопця голова районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів, директор департаменту екології навколишнього середовища Микола Ткачук. Всі присутні в залі, стоячи аплодували справжньому Героєві, на що він, усміхнувшись, скромно заявив:
-Не треба мені аплодувати, я нічого такого надможливого не зробив. Так повинен чинити кожен, хто любить і  шанує свою Батьківщину. У першій статті Конституції України чітко записано, що Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава і ми не повинні допустити, щоб хтось забрав у  нас право жити в такій державі. 
Мама може гордитись таким сином, і бабуся, і сестра. Шкода, що дідусь не дожив до цієї хвилюючої миті, коли онукові вручали нагороду, нещодавно помер... 
Повернутись