Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Наша бібліотека одна із найстарших

СЬОГОДНІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Не забуваймо, що наша бібліотека, до заснування якої доклав чимало зусиль Митрополит Василь Липківський, одна із найстарших та найкращих у області.А до того, щоб вона була найкращою причетні колишні її працівники і працює над цим нове покоління, яке примножує кращі надбання і вносить свої корективи. Не дивлячись на те , що ми живемо у вік комп"ютеризації, стежка до нашої бібліотеки, протоптана не одним поколінням липовчан, не заростає. Тут працюють кваліфіковані , досвідчені бібліографи, які готові допомогти, підказати, надати відповідну літературу. А ще тут працює сучасна комп"ютерна зала і в любу пору доби можна застати користувачів, що працюють. До розвитку бібліотечної системи чимало доклала колишній її директор Віра Липко, зараз цю справу з відповідальністю продовжує Марина Юкало. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

А бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного-є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу. Саме бібліотекарі допомагають читачам орієнтуватись у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Тож, шановні бібліотекарі, бажаємо вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Зі святом Вас!
З повагою голова районної ради Юрій Науменко та
перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів

Повернутись