Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Наше майбутнє

"Майбутнє України - талановиті діти" під таким гаслом відбувся 31 березня захід у Вінницькому Будинку офіцерів.
Вже протягом 6 років видавничий центр "Перлина" реалізує Всеукраїнський проект "Майбутнє України - талановиті діти". Даний проект знайомить всіх із маленькими талановитими жителями кожної області та куточку нашої держави, надією та гордістю України. На даний час, вже в 15 областях, було представлено результати співпраці ВЦ "Перлина" із регіонами. Така презентація книги та церемонія нагородження талановитих дітей з різних районів Вінниччини дипломами проходила і у Вінниці. 
Розвиток науки, культури,мистецтва-духовна основа зростання держави , запорука її гідного майбутнього. У цьому контексті особливої ваги набуває розкриття інтелектуально-творчого потенціалу обдарованих дітей , підвищення суспільного інтересу до їх здібностей та досягнень. Ось на вирішення цих актуальних завдань і спрямований Всеукраїнський проект .
Професія вчителя була й залишається найбільш почесною і, разом з тим, найбільш важкою. Уміння передати свій досвід дітям це талант , покликання, даровані не кожному. Учитель це той, хто любить і розуміє дітей, той, за ким ідуть діти, бо ж він для них справжній друг і мудрий порадник.Тому, перший розділ презентованої книги , присвячений учительській праці і має назву "Педагогічна еліта Вінницької області." На одній із сторінок книги заклад "Навчально-виховний комплекс : Росошанська загальноосвітня школа 1-3 ст.-дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Росошанської ОТГ Липовецького району, який очолює Віктор Дорошенко, мудрий та креативний директор.В цьому навчальному закладі старша школа навчається за історико-філологічним напрямом, що сприяє поглибленню та систематизації знань учнів. Далі окремі сторінки відведені для кращих педагогів колективу та результатів їх роботи. Переважна більшість із них мають багаторічний досвід педагогічної роботи , володіють сучасними інноваційними методиками та технологіями, вміють запроваджувати інноваційні технології у навчально-виховному процесі. Це вчителька трудового навчання Людмила Рожанська,керівник гуртка народної творчості Галина Папернюк, бібліотекар та керівник гуртка "Дивоцвіти" Галина Заводнюк, вчительки початкових класів Людмила Климчук та Олена Мельник, вчителька математики й інформатики Алла Баліцька,викладач рідної мови та літератури Леся Безносюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Урсуленко, вчителька хімії й біології Людмила Сидорова, викладач англійської мови Юлія Скоцька, учитель фізкультури Олег Чигур та ряд інших. До педагогічної еліти Вінниччини занесені кращі вчителі педагогічного колективу Зозівської ЗОШ 1-3 ст. Ігор та Людмила Бурби, Володимир Агапов, Людмила Бойчук, Наталія Драчевська, Надія та Володимир Капітанчуки, Олена Рабенчук, Вікторія Шелевей; Староприлуцької ЗОШ 1-3 ст. Алла Давидчук, Людмила Лавренюк, Катерина Кабанюк, Наталія Козинець, Тетяна Покотило, Ірина Плахотнюк, Раїса Стрельбіцька, Світлана Каченюк, Валентина Кулик, Інна Богатчук, Ірина Бережанська. Ось ці педагоги, які по-справжньому люблять свою справу, зробили свій вагомий внесок у розвиток і становлення дітей, формування у них якостей особистості. Вони були відзначені дипломами ВЦ "Перлина" за благородні справи на ниві виховання нової еліти української нації та пам"ятними статуетками .
Серед нагороджуваних на презентації книги були творчі, креативні , всебічно розвинені і талановиті діти з Липовецького району. Зокрема, Владислав Демишев із Зозова, який пише вірші і, разом з тим, має гарні вокальні здібності, переможець районних і обласних пісенних конкурсів, захоплюється історією свого краю, а ще любить спорт. Іван Воронецький , учень Лукашівської ЗОШ 1-3 ст. -переможець обласних конкурсів з декоративного розпису, олімпіад з хімії та конкурсу ім. Тараса Шевченка, має гарні результати в олімпіадах з біології, фізики, геогафії. Артистичними здібностями володіє учениця Росошанської ЗОШ Вікторія Драч, є лідером шкільного врядування, переможцем багатьох інтерактивних конкурсів з математики, літератури, мріє стати журналістом. Учениця Зозівської ЗОШ 1-3 ст. Тетяна Слободянюк, теж учасник проекту, захоплюється спортом і танцями , займається флорболом, це поряд з тим, що гарно навчається та захоплюється математикою. Маленька Валерія Карась теж із Зозова, є неодноразовим переможцем конкурсів "Кенгуру", "Гринвич", та "Колосок", активна учасниця танцювального колективу "Краплинки".
З трьох рочків почала співати українські пісні , а в п"ять - вже брала участь у концертах , мешканка с. Ясенки Вікторія Магдич. Зараз вона навчається у Липовецькій музичній школі майстерності гри на скрипці у відмінного педагога Галини Навроцької. Вона неодноразовий учасник та переможець конкурсу "Музичний зорепад", окрім того гарно навчається і має похвальні листи та відзнаки конкурсів "Гринвич", "Кенгуру та "Соняшник". Активна учасниця зразкового танцювального колективу "Зернятко" Дарія Діденко із Зозова, є учасником і вокального колективу "Дзвіночки", діти обрали її старостою класу. Взагалі Зозівська земля благодатна для розвитку дітей , їх творчості. Тут зростають Ольга Дерман, учениця 10 класу, переможиця олімпіад, конкурсів, дев"ять класів закінчила із відзнакою, захоплюється літературою; Марина Антошко має нахил до точних наук-неодноразовий переможець математичного Міжнародного конкурсу "Кенгуру" та Міжнародного природничого конкурсу"Колосок" . Творчо обдарована Діана Вдовиченко гарно малює, багато читає, має свою бібліотеку, опановує гру на фортепіано. у 2013-2015 роках була нагороджена золотим сертифікатом конкурсу " "Колосок". Захоплюється вивченням іноземних мов, спортом. Маринка Криворученко знана танцюристка ще з дитячого садка. Зараз навчається у 3 класі , є призером Міжнародного конкурсу "Золотий колосок". Анастасія Криворученко пише вірші, переможиця конкурсу ім. П. Яцика, Всеукраїнського конкурсу ""Кенгуру", має срібні сертифікати у конкурсі "Колосок". Богдан Домашевський зразковий у навчанні , бере участь у інтерактивних конкурсах і перемагає, захоплюється спортом.Учениця Староприлуцької ЗОШ 1-3 ст. Альбінка Петрук, навчається у 4 класі, але вже має ряд відзнак і нагород за знання, які показала у Всеукраїнській грі -конкурсі "Соняшник", відвідує танцювальний гурток "Сонечко" та захоплюється вивченням англійської мови . Ось такі вони наші діти-гордість Липовеччини та наша надія, наступники і послідовники Василя Липківського, Петра Столярського, Павла Тутковського , Василя Копитка, Олекси Шеренгового, Любові Муравської ... Та їх значно більше, ви прочитали лише про тих, які стали учасниками проекту. 
Діти - учасники Всеукраїнського проекту "Майбутнє Вінниччини-талановиті діти" у різних номінаціях відзначені дипломами та пам"ятними знаками. На згадку про свято отримали подарунковий екземпляр книги, пам"ятний приз та подивились чудову концертну програму.

Повернутись