Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Наші в Естонії: екскурсія з Калевом та знайомство з Парламентом

Наступний день делегація з Липовеччини  провела в приємному оточенні Володимира Паламара та давнього друга липівчан Калева Наура. Цього разу вони  показали гостям військовий музей, знамените Співоче поле, морський порт, музей під відкритим небом. Цікаво та довірливо розповідав Калев про свою державу, участь естонців у 2 світовій війні, про боротьбу за незалежність.

Під час відвідин військового музею точилась дискусія, під час якої  було обговорено основні ефективні принципи побудови системи територіальної оборони в Україні на зразок естонського Кайтселійту. Мудрі і дієві поради експертів з цих питань - наших щирих естонських побратимів - ось той неоціненний досвід, за яким треба було здолати немалий шлях.

Останнім цікавим моментом   перебування в Естонії стало знайомство з Парламентом, організоване Володимиром Паламарем спеціально для нас.Тут нас зустрів вже знайомий  нам Йоганнес Керт, член Парламенту, голова найбільшої його фракції, який був на Липовеччині із гуманітарною допомогою. Він розповів нам про роботу Парламенту Естонії і запевнив, що труднощі, які переживає Україна на етапах становлення-тимчасові, українці як і естонці, справляться із цим і наша держава стане однією із розвинутих в ряду інших європейських держав.

Кілька днів гостювання в Європі завершились, а в душі залишилось приємне тепло від естонської кави, гарних вечорів, незабутніх зустрічей з друзями та цікавими людьми. 

 

Повернутись