Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Наші в Естонії: українська світлиця в центрі м. Таллінн

В урочистостях брали участь наші добрі друзі Калев Наур, член ради старійшин Кайтселійту Естонії,    та  український художник Дмитро Добровольський. По завершенні свята нас запросили до української світлиці в центрі м. Таллінн, де організовує свою діяльність товариство "Просвіта".

У тісному колі друзів, просвітян привітали з Днем народження Турбівський селищний голова Василь Завальнюк, заступник директора Турбівської ЗОШ Олена Навошко, вручили іменинникам сувеніри, а згодом спільно співали українські пісні. Господарі свята-надзвичайно цікаві і творчі люди, талановиті особистості.  

Пишаємось тим, що коріння нашої України бере початок з козацького роду, передається від діда-прадіда та уславлюється кращими синами й доньками Батьківщини. Приємною несподіванкою для учасників поїздки було відзначення Президентом АУОЕ Володимиром Паламарем  за особистий внесок в розвиток української національної культури , збереження та популяризацію народної творчості в Естонії подякою (TANUKIRI) кожного учасника поїздки зокрема . Далі нас чекала екскурсія вечірнім містом.

Повернутись