Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Наші волонтери провели першу заплановану зустріч із земляками, які несуть службу у ЗСУ на Сході України

Світлина від Мій Липовець.

Зовсім недавно, на минулому тижні, було оголошено акцію "ЗІГРІЙ СОЛДАТА МИРОМ І ЛЮБОВ"Ю".
Зовсім недавно...
А вже наші волонтери провели сьогодні першу заплановану зустріч із земляками, які несуть службу у ЗСУ на Сході України. Це вже не перша поїздка, в якій беруть участь керівники. Як і минулого разу її очолили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради, депутат райради 7 скликання Руслан Танасюк. Із ними вирушили в дорогу райвійськом Віктор Чуба та учасник бойових дій в АТО Михайло Бугера. Транспорт на поїздку виділив без зайвих розмов підприємець,
Раді були зустрічі із Олександром Желіхівським, Петром Кухарчуком, Миколою Гавриловим, Віталієм Присяжнюком. ЦІ почуття важко передати, але обійми були надзвичайно теплими. Хлопці вже не вперше на сході. Микола Гаврилов у свій час був важко поранений , переніс важкі операції на нозі, пройшов тривалий час реабілітації, вчився ходити заново і все-таки, вирішив знову стати на захист рубежів України.
Олександр Желіхівський та Петро Кухарчук вже теж вдруге там. Не вагаючись, взяли на себе обов"язок боронити для нас мир і спокій.
Окрім посилок із дому липовчани привезли хлопцям до свята різних смаколиків, як зараз прийнято говорити. Керівники територіальних громад, діти із вчителями, підприємці, всі, хто має добре серце і вболіває за рідну Україну, звозили та приносили для наших захисників якісь подаруночки: засоби гігієни, яблука, цитрусові, домашній хліб, печиво, цукерки, вареники, свіжі пироги із вишнею та яблуком, цигарки......
Як зазначив у своєму пості на ФБ сторінці директор Липовецького опорного закладу ЗОШ №1, учасник бойових дій в АТО Василь Авраменко :" .... вчора пересічна людина могла подумати, що у нашій школі знімали чергову серію телепередачі "Пекельна кухня", адже в неймовірному ритмі персонал та вчителі готували нашим хлопцям смаколики на передову, в рамках районної акції "Зігрій солдата миром та любов'ю ", організованої до Дня Збройних Сил України.
Діти разом із педагогами писали листівки, виготовляли обереги, складали вірші. Нашу школу об'єднала велика спільна справа - любов та повага Воїну, який нас береже!
Хочу висловити слова вдячності всім колегам, дітям та небайдужим за підтриику! Найбільше вдячний кухарям за смачнезні пиріжки, вчителям - Мельник Світлані, Слободянюк Лілії, медсестрі Артібякіній Тетяні, фахівцю Бугері Михайлу за працьовиті руки, ентузіазм та настрій!
Дякуємо підприємцю - Чубатюку Роману за надану підтримку у продовольстві!!!!"
Р.S: і не забуваймо: "Хто не хоче годувати свою армію - буде змушений годувати чужу..."

Підприємець Роман Чубатюк передав хлопцям свіжину, салко ж корисне для організму, не так холод буде приставати до тіла. Від керівництва району- усім захисникам , які стоять на варті миру для нас, Почесні грамоти й грошові винагороди. Про вас пам"ятають всі- від маленького липовчанина, що в дитячому садочку, і до сивочолого ветерана другої світової війни.
Та найдорожчі подарунки, як досвід підказує, від дітей. Вони цього разу включили свою фантазію і творчий підхід- сувеніри вийшли на диво прекрасні! Тематика різна: від листів і малюнків - до новорічних ялинок з прикрасами. Проводжали волонтерів всім апаратом.
Попереду ще 8 населених пунктів у яких розташовані наші земляки. І хоч перший день подорожі означений негодою, наших волонтерів не зупинити, їх гріє почуття відповідальності і співпереживання. А як воїни в таких умовах витримують!?
Поломку в транспорті вже полагодили і добрались до наступного пунккту, у якому служить Ірина Криворученко. Не хвилюйтесь- всі подарунки дійшли до адресатів!
Божого вам благословіння та чистої і легкої дороги, дорогі земляки. Святу справу робите. А вам, наші воїни Доблесті і Честі , Ангелів-Хранителів.

 

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись