Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Навчальний візит делегації з Вінницької області до Лодзького воєводства у Польщі

Фото Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.

З 20 по 22 липня відбувся навчальний візит делегації з Вінницької області до Лодзького воєводства у Польщі. До її складу входили переважно представники об'єднаних територіальних громад області (в т. ч. і Староприлуцької). Головною метою поїздки було вивчення досвіду розвитку туристичної галузі польськими громадами. Під час лекційних занять делегація була ознайомлена з особливостями брендування території Лодзького воєводства. На конкретних прикладах члени делегації мали можливість побачити, наскільки ефективно можна використовувати власний потенціал для залучення потенційних туристів та розвитку територій. 
Вінничан вразило облаштування будівель і території колишньої мануфактури (швейної фабрики) в м. Лодзь під сучасний туристичний і торгівельно-розважальний центр. 
Досить цікавим виявився фестиваль перукарського мистецтва в м. Серадз. Ідея виникнення фестивалю пов'язана з проживанням на території громади відомого на весь світ перукаря. Поїздка показала, що вивчення позитивного досвіду розвитку територій в країнах ЄС є надзвичайно важливим для наших громад.

Фото Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.Фото Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.Фото Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.

Повернутись