Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Навчання прийомних батьків та опікунів/піклувальників Липовецького району

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

15 листопада, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», Липовецької районної ради, відбулася чергова група зустріч прийомних батьків та опікунів/піклувальників.
На заході були присутні директор Центру Ірина Герасимчук, директор КУ «ІРЦ» Лариса Щербанюк, завідувачка сектором опіки та піклування служби у справах дітей Липовецької РДА Галина Порчинська та інспектор Липовецького районного сектору філії ДУ "Центр пробації" Руслана Перебейнос. 
Обговорено питання можливості всиновлення дітей опікунами, надання кваліфікованих послуг інклюзивно-ресурсним центром та попередження дитячої злочинності.
З метою розширення знань та підвищення виховного потенціалу прийомних батьків, опікунів/піклувальників, фахівцем із соціальної роботи І категорії Світланою Майбородою та психологинею КУ «ІРЦ» Аллою Меліховою-Гордієнко, проведено тренінгове заняття на тему: «Стрес. Способи мінімізації рівня стресу». Учасників заходу ознайомлено з поняттям стресу та його ознаками. Всі мали змогу дослідити стресові фактори в житті людини та знайти шляхи зменшення їх негативного впливу, вчились розвивати та вдосконалювати навички самоаналізу. Присутні брали активну участь у тренінгових вправах, під час яких робили спробу визначати ступінь задоволеності собою, виявляли фактори, які впливають на розвиток наших емоційних станів, рівень рефлексії, мали змогу зняти втому, напругу, підтримати позитивний емоційний фон та отримували поради один від одного щодо подолання стресу. 
Як часто людина, "замкнувши" себе у власній клітці-квартирі чи будинку, втрачає здатність радіти життю! А відсутність задоволень і радості веде до депресії. Знайдіть радість в собі і вона поверне Вам сонячну погоду. Якщо не можете змінити ситуацію - змініть своє ставлення до неї!

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Повернутись