Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Назавжди в пам`яті липівчан

9 лютого минулого року приєднався до Небесної сотні ще один наш земляк, борець за ціліснісність та свободу України, справжній патріот Батьківщини Роман Грушко. Всього 29 літ виповнилось йому. Він пішов боронити мир і спокій для нас, для України. По-іншому не міг, залишив родину, молоду дружину, маленьку донечку і пішов виконувати свій патріотичний обов'язок. Роман обрав собі надзвичайно мирну професію-працював лісничим, побратими так і називали його "Лісничий". Обіцяв рідним повернутися, та не судилося, у одному із важких боїв під Дебальцевим надірвалась струна його життя, як і Володимира Полупанова.

Наші Герої, справжні патріоти України, приєднались до всіх тих, хто віддав своє життя за рідну Україну, за світле майбутнє наших дітей. Світла пам'ять про Романа Грушка, Володимира Полупанова, який загинув тижнем раніше, Руслана Зайця, Сергія Шевчука вічно житиме у наших серцях.

Сьогодні, у день пам'яті Романа, голова районної ради Юрій Науменко, голова райдержадміністрації Іван Демихін із заступниками поклали до могили Героя квіти та схилили в скорботі голови.

Розходились із сумом на душі.

Повернутись