Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Не спалюйте опале листя, суху траву та дрібне сміття!

Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в н

авколишньому середовищі. Через їхню необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі та комахи, а головне завдається велика шкода здоров’ю людей.

З прийняттям «Кодексу України про адміністративні правопорушення», звертаємо вашу увагу на наступне:

-самовільне випалювання рослинності або її залишків, в тому числі стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу - тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(170-340  грн.) і на посадових осіб – від 850 до 1190 грн.(ст.77-1 КУпАП);

-порушення правил поводження з побутовими відходами, а саме: порушення  правил складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів - тягне за собою накладення штрафу на громадян і на посадових осіб - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), на суб'єктів підприємницької діяльності-від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.)  (ст.82 КУпАП);

-знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об’єктів озеленення в населених пунктах без відповідних дозвільних документах, а також невжиття заходів для їх охорони – передбачає накладання штрафу на громадян від 170 до 510 грн., на посадових осіб – від 510 до 850 грн., (ст. 153 КУпАП).

 Шановні громадяни!   Не спалюйте опале листя, суху траву  та дрібне сміття! Не завдавайте шкоди здоров’ю людей   і навколишньому середовищу!  Пам’ятайте, що за такі дії  порушників притягують до адміністративної відповідальності.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/5610-ne-spaliuite-opale-lystia-sukhu-travu-ta-dribne-smittia

Повернутись