Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Не виграє той-хто ніколи не грає!

ДЕПУТАТИ ВІННИЧЧИНИ ЗМАГАЛИСЯ НА VII ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ
9 червня у місті Чорноморську Одеської області відбулися фінальні змагання VIІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. У змаганнях взяли участь 17 збірних команд областей нашої держави, близько 400 спортсменів. 
Команда Вінницької області була сформована з депутатів різних рівнів органів самоврядування  Вінниччини. Її очолив голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко. Найбільше у команді вінниччан було представників з м. Вінниці, м. Могилів-Подільський, Вінницького, Козятинського, Томашпільського, Тульчинського та Липовецького районів. Липовеччину у команді представляв Ігор Ревацький ( міні футбол), головний фахівець відділу культури та туризму райдержадміністрації, Олег Фурманюк (волейбол), заступник голови райдержадміністрації , Олег Коваленко (волейбол) ,майстер дільниці "Укртелеком".
На святковому відкритті Всеукраїнської спартакіади учасників привітали : керуючий справами апарату Одеської обласної ради Олександр Балан, заступник міського голови Наталя Чумель, заступник голови ЦР ФСТ «Спартак» Володимир Тібабішев та головні судді з видів спорту та організатори заходу.
Присутні вшанували пам’ять директора Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, який помер у переддень змагань, Почесного працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту, Миколи Миколайовича Жирного хвилиною мовчання. Нові спортивні перемоги будуть гідною даниною пам’яті цій Людині.
Протягом п’яти днів проходили змагання з різних видів спорту, таких як міні футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. 
Неодноразово «Золото» у шахах серед чоловіків виборов – Андрій Горобець з м.Могилів-Подільський. Він виграв 12 партій та 3 партії зіграв внічию і посів почесне І місце. 
У змаганнях з футзалу брали участь 17 команд, які були розподілені на 4 підгрупи. Після жеребкування  змагалися команди з Вінницької, Тернопільської, Харківської та Івано-Франківської областей. 
Збірна з футзалу зайняла почесне 7 місце. Вони змагалися у турнірі в такому складі: Михайло Демченко (капітан команди), Борис Саюк, Володимир Болебрух, Павло Луцюк, Віталій Сабатовський, Юрій Максименко, Андрій Демченко та Ігор Ревацький. Виграли 3 гри в Тернопільської, Харківської, Полтавської областей, набравши 110 очок.
Зокрема, в командному рейтингу з волейболу депутати посіли 15 місце, з настільного тенісу депутат Вінницької районної ради Світлана Федорцова зайняла 12 місце, з шашок вибороли 13 місце - серед чоловіків Павло Барчишен та 9 місце серед жінок Тетяна Кішик. 
За результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Вінницької області зайняла 13 загальнокомандне місце. 
Основним завданням Спартакіади є залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, а також пропаганда здорового способу життя. 
Підбиваючи підсумки змагань, можна сказати, що збірна команда Вінницької області гідно представила Подільський край на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів. Головне - взяти участь і показати підростаючому поколінню, що потрібно у будь-якому віці, на будь-якій посаді займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. А найважливіше, не зупинятися на досягнутому, а впевнено крокувати вперед. Кожна людина має право на поразку, програш, але пам’ятаймо, що той хто не пробує ніколи не перемагає.
Повернутись