Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

НЕЛЕГКИЙ ШЛЯХ ДО НАГОРОД ...

Відповідно до постанови КМ України від 9 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», інших нормативних документів, сьогодні на стадіоні «Колос" проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення Липовецького району (далі Тестування).

У Тестуванні взяли участь близько 100 липівчан: представники освіти, медицини, державної виконавчої влади, зацікавлених підприємств, установ, громадських організацій .

Метою Тестування є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення Липовецького району, створення належних умов для фізичного розвитку груп населення, поліпшення здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та формуванні громадянської позиції.

Відкрив захід головний спеціаліст відділу культури та туризму Ігор Ревацький, привітав учасників та ознайомив із порядком проведення тестування. Приємно, що у заході нарівні із чоловіками взяли у часть жінки і показали при цьому чудові результати. Цікаво пройшли тестування із стрибків з місця, віджимання, бігу та інших видів спорту.

Повернутись