Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Нові напрями роботи в соціальній сфері

Сьогодні, 11 грудня, в приміщенні комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку»  відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради на тему: «Про стан обслуговування мешканців області в частині надання соціальної допомоги і послуг та хід виконання Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 124».

Зібрання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, а також за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної Ради Олександра Крученюка, директорів департаментів облдержадміністрації, голови Громадської ради при обласній Раді, керівництва Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, голів райдержадміністрацій та райрад, голів постійних комісій обласної Ради, членів постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, керівників територіальних центрів соціального обслуговування, представників засобів масової інформації.

– Важливим є те, що сьогодні у всіх нас є воля та прагнення поетапно здійснювати заходи, аби мати відповідні стандарти в наданні соціальних послуг, адже саме рівень цивілізованості та рівень міцності держави залежить від якості надання своєму громадянину комплексу послуг, – сказав Анатолій Олійник. – У Вінницькій області поступово вдосконалюється система надання соціальних послуг населенню. В системі соціального захисту області станом на 1 жовтня 2018 рік функціонує вісім будинків-інтернатів, обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку. В них проживає 1 813 вихованців та підопічних. Крім того, в області надають соціальні послуги обласний комплексний центр надання соціальних послуг, 35 територіальних центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг), в складі яких діє більше 100 структурних підрозділів, зокрема, 24 стаціонарних відділення для постійного проживання.

Результатом Координаційної ради стало прийняття рішення «Про стан обслуговування мешканців області в частині надання соціальної допомоги і послуг та хід виконання Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 124», а також, враховуючи пропозиції та зауваження членів ради, було прийнято рішення сформувати звернення від членів Координаційної ради до голів ОТГ щодо належної реалізації державної політики в сфері соціального захисту.          

За матеріалами https://vinrada.gov.ua/na-koordinacijnij-radi-obgovorili-novi-napryami-roboti-v-socialnij-sferi.htm
Джерело: https://vinrada.gov.ua/na-koordinacijnij-radi-obgovorili-novi-napryami-roboti-v-socialnij-sferi.htm

Повернутись