Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Новий службовий транспорт

Новий службовий транспорт для працівників Національної поліції Вінниччини придбано коштом місцевих бюджетів регіону.

3 автомобілі Skoda Rapid для структурних підрозділів Головного управління Нацполіції у Вінницькій області профінансовані з обласного бюджету, ще 6 Renault, придбані за рахунок районних програм, попрямують до Гайсина, Козятина, Мурованих Куриловець, Липовця, Тульчина та Шаргорода.

Депутати Липовецької районної ради на 22 сесії 7 скликання прийняли рішення щодо внесення змін до районної Комплексної правоохоронної програми Липовецького району на 2015 - 2018 роки і виділили кошти у вигляді субвенції в сумі 400 тис. грн. на придбання службового автотранспорту для поліцейських.

Сьогодні придбаний автомобіль правоохоронці отримали.

Ключі від службових авто поліцейським вручали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

«Сьогодні поліція вчергове отримує нові автомобілі, але цього разу – завдяки підтримці органів місцевої влади. Це говорить про те, що в нас є повне порозуміння, і ми відчуваємо велику відповідальність перед громадою за довіру», - зауважив Юрій Педос.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, у свою чергу, відзначив, що це лише перші кроки, коли районні бюджети підставляють своє плече у боротьбі зі злочинністю, відтак подякував колегам за співпрацю.

Він також повідомив, що лише в поточному році з обласного бюджету у рамках регіональної комплексної оборонно-правоохоронної програми для Головного управління Нацполіції у Вінницькій області виділено 2,3 млн. гривень. «Окрім цих трьох авто, з обласного бюджету буде придбано ще 6 автомобілів, які спрямовуватимуться безпосередньо в обласне управління Нацполіції. Але для нас принципово важливо, що до програми почали підключатися райони Вінницької області. Сьогодні на районні відділи було передано перших 6 автомобілів, а до кінця року буде придбано ще близько 20 авто», - зазначив Валерій Коровій.

На церемонії передачі автомобілів були присутні перший заступник голови Липовецької райдержадміністрації Ольга Дмитрів , заступник голови районної ради Руслан Танасюк, начальник Липовецького відділення поліції Немирівського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області Павло Дармограй, начальник СРПП Олександр Чекалюк, інспектор СР ПП Андрій Дудник.

Це вже третій автомобіль , який отримало відділення поліції в цьому році.

Повернутись