Новорічне свято для дітей з обмеженими можливостями

20 грудня, у приміщенні ресторану «Козацький двір», за підтримки Липовецької районної ради, райдержадміністрації , комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», Дитячо-юнацького центру Липовецького району,  Липовецької міської ради, в переддень Нового року відбулося свято для дітей з функціональними обмеженнями.   Діток привітали Олег Фурманюк- заступник голови Липовецької райдержадміністрації, Руслан Танасюк- заступник голови Липовецької районної ради та заступник голови Липовецької міської ради Ольга Фоміна. Керівники  побажали дітям  здоров’я, успіху, щасливої долі, завжди відчувати батьківську турботу, ласку  і  мати покровителем у своєму житті Святого Миколая.
Комунальним закладом районної ради було організовано для учасників свята чудову ігрову розважальну  програму із вікторинами, конкурсами.
Дітки були у захваті від спілкування із казковими персонажами, брали активну участь у конкурсах, водили новорічні таночки разом із Святим Миколаєм навколо ялинки, читали вірші і, головне, - отримували гостинці. Це свято залишить у їх дитячій пам’яті приємні спогади.