Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обережно - ГРИБИ!

 Останніми роками реєструється значна кількість нещасних випадків, пов’язаних із вживанням грибів.

         Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро,  що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Щоб запобігти отруєння грибами, ми рекомендуємо Вам заходи та правила, які необхідні для виконання кожній людині, дотримуйтесь їх. 

Застерігаємо!

·                                       Купуйте гриби тільки у відведених для їх продажу місцях (магазинах, теплицях, спеціалізованих кіосках), особливо уникайте купівлі на стихійних ринках.

·                                       Збирайте і купуйте тільки такі гриби, про які вам добре відомо, що вони їстівні.

·                                       Не збирайте гриби, якщо не впевнені, що знаєте їх - якими б апетитними вони не здавалися. 

·                                       Не збирайте гриби поблизу транспортних магістралей, на промислових пустирях, колишніх смітниках, в хімічно та радіаційно небезпечних зонах. Перевірте, при можливості,  гриби на радіоактивність.

•    Для збору грибів не можна використовувати тару не проникну повітрям – поліетиленові пакети, сумки і т.д. Краща ємкість для грибів — плетена корзина.

·                                       Не збирайте невідомих грибів, особливо з циліндричною ніжкою, у основі якої  є потовщення “бульба”, оточене оболонкою.

·                                       Не збирайте грибів з ушкодженою ніжкою, старих, в’ялих, червивих або ослизлих.

·                                       Ніколи не збирайте пластинчасті гриби. Отруйні гриби маскуються під них.

·                                       Не збирайте “шампіньйони” та “печериці”, у яких пластинки нижньої поверхні капелюха гриба  білого кольору.

·                                       Не порівнюйте зібрані чи придбані гриби із зображеннями в різних довідниках, - вони не завжди відповідають дійсності.

·                                       Не куштуйте сирі гриби на смак.

·                                       Ще раз перевірте вдома принесені гриби, особливо ті,  які збирали діти. Усі сумнівні – сміливо викидайте. Нижню частину ніжки гриба, що забруднена грунтом – викидайте. Гриби ретельно промийте, у маслюків та мокрух зніміть з капелюшка слизьку плівку.

·                                       Гриби  підлягають кулінарній обробці в день збору, інакше в них утворюється трупна отрута.

·                                       При обробці кип’ятіть гриби  7-10 хвилин у воді, після чого відвар злийте. Лише тоді гриби можна варити або смажити.

·                                       Обов’язково вимочіть або відваріть умовно їстівні гриби, які використовують для соління, – грузді, вовнянки та інші, котрі містять молочний сік, тим самим  позбудетесь гірких речовин, які уражають слизову оболонку шлунку.

·                                       Не пригощайте ні в якому разі грибами дітей,  літніх людей  та вагітних жінок.

·                                       Гриби (зеленушка, синяк-дубовик, та деякі інші) містять отруйні речовини, які у шлунку не розчиняються. У взаємодії із алкоголем отрута розчиняється та викликає бурхливе отруєння.

•     Страви з грибів не можна зберігати в теплому місці. Залишати «на завтра» грибні страви можна тільки в холодильнику і в посуді, що добре закривається. Не слід готувати і зберігати блюда з грибів в металевому посуді.

·                                       Значна кількість грибів, які досі вважались їстівними, містять мікродози отруйних речовин. Якщо вживати їх декілька днів підряд – також може статись отруєння.

·                                       Суворо дотримуйтеся правил консервування грибів. Неправильно приготовлені консервовані гриби можуть викликати дуже важке захворювання – ботулізм. Гриби, які довго зберігалися, обов’язково прокип’ятіть 10-15 хвилин.

 УВАГА! Ні в якому разі не довіряйте таким помилковим тлумаченням:

·                                       “Усі їстівні гриби мають приємний смак”.

·                                       “Отруйні гриби мають неприємний запах, а їстівні -приємний”.

·                                       “Усі гриби в молодому віці їстівні”.

·                                       “Личинки комах, черви й равлики не чіпають отруйних грибів”.

·                                       “Опущена у відвар грибів срібна ложка або срібна монета чорніє, якщо в каструлі є отруйні гриби”.

·                                       “Цибуля або часник стають бурими, якщо варити їх разом з грибами, серед яких є отруйні”.

·                                       “Отрута з грибів видаляється після кип’ятіння протягом кількох годин”.

·                                       “Сушка, засолювання, маринування, теплова кулінарна обробка знешкоджують отруту в грибах”.

         Первинні ознаки отруєння (нудота, блювота, біль у животі, пронос) - з’являються через 1-4 години після вживання грибів, в залежності від виду гриба, віку та стану здоров’я потерпілого, кількості з’їдених грибів.

Біль та нападки нудоти повторюються декілька разів через 6-48 годин, а смерть настає через 5-10 днів після отруєння.

Перша допомога при отруєнні грибами.

1. Викличте “Швидку медичну допомогу”.

2. Одночасно, не очікуючи її прибуття, негайно промийте шлунок: випийте 5-6 склянок кип’яченої води або блідо-рожевого розчину марганцівки; нажміть пальцями на корінь язика, щоб викликати блювоту; прийміть активоване вугілля (4-5 пігулок), коли  промивні води стануть чистими.

3. Після надання первинної допомоги: дайте випити потерпілому міцний чай, каву, або злегка підсолену воду, відновіть тим самим водно-сольовий баланс; покладіть на живіт і до ніг потерпілого грілки  для полегшення його стану.

4. З’ясуйте, хто вживав разом із постраждалим гриби, проведіть профілактичні заходи.

Запам’ятайте:

Отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню. Врятування життя потерпілого залежить від своєчасного надання йому допомоги. Краще недорахувати кількох грибів у кошику, ніж поставити під загрозу здоров’я, а інколи й життя своєї родини та своє власне життя.

Повернутись