Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обережно - холера!

У Миколаєві в річці Інгул виявили збудник холери. Виявилося, що це саме той токсичний вібріон, який в 1995 році викликав гострий спалах небезпечного захворювання: тоді захворіло понад 1 тис. осіб, 19 людей померло.Зараз всі сили місцевої влади кинуто на те, щоб не допустити зараження. У місті закрили пляжі, підвищили хлорування питної води, лікарні привели в готовність номер один.

Також посилено контроль на ринках, до боротьби з точками стихійної торгівлі підключено поліцію, найближчим часом відбудеться й масштабна перевірка закладів громадського харчування, розташованих у районі виявлення небезпечного збудника.

Холера є діарейним захворюванням, що розвивається в результаті інфікування збудником Vibrio cholerae. На холеру можуть хворіти дорослі і діти. Зазвичай через 6 годин – 5 днів після потрапляння в організм збудника у пацієнтів розвивається важка водяниста діарея і блювота. У цих випадках втрата великої кількості рідини може швидко привести до важкого обезводнення організму. При відсутності належного лікування через кілька годин може настати смерть.

Відрізнити холеру від інших типів шлунково-кишкових захворювань за симптомами часто не представляється можливим без проведення бактеріологічних досліджень (виділення холерного вібріона). При появі симптомів, які можуть свідчити про захворювання холерою (нудота, блювота, рідкі випорожнення, головний біль, запаморочення), необхідно негайно звернутися за допомогою до лікаря.

Як передається холера?

Людина може заразитися холерою під час пиття води або вживання в їжу продуктів, заражених збудником. Найчастіше джерелами інфекцій харчового походження є сирі продукти або ті, що не пройшли достатню теплову обробку: морепродукти, свіжі фрукти і овочі, а також інші продукти, заражені під час їх приготування або зберігання.

Основним джерелом зараження є вібріони, присутні в фекаліях інфікованої людини. Збудник може також жити в навколишньому середовищі, а саме в річках з солонуватою водою і прибережних водах. Тому, в районах, де не проводиться належна обробка стічних вод і запасів питної води, хвороба може швидко поширюватися.

Де відбуваються спалахи холери?

У багатьох країнах холера залишається постійною загрозою для здоров'я. Спалахи хвороби можуть хаотично виникати в будь-якій частині світу, де відсутнє належне водопостачання, санітарія, безпека харчових продуктів і гігієна.

Найбільший ризик виникнення спалахів холери існує в перенаселених громадах і таборах для біженців, для яких характерні низький рівень санітарії та відсутність безпечної питної води.

Як можна запобігти захворюванню на холеру?

Люди, що живуть в районах з високим ризиком захворювання, можуть захистити себе від холери, дотримуючись кількох простих правил належної гігієни та безпечного приготування їжі. Ці правила включають ретельне миття рук, особливо перед приготуванням їжі та безпосередньо перед їжеюналежну теплову обробку продуктів і їх вживання в їжу у гарячому вигляді, кип'ятіння або спеціальну обробку питної води, а також використання засобів гігієни.

Дотримуючись основних профілактичних заходів, особи, які подорожують, також можуть захистити себе від холери і більшості інших хвороб, що передаються через харчові продукти і воду.

Необхідно дотримуватись простих правил:

Якщо продукт не можна закип'ятити, зварити, посмажити і очистити (від шкірки, корки тощо) то його не можна вживати в їжу;

Пійте тільки кип'ячену або продезінфіковану відповідними засобами питну воду. Засоби для дезінфекції води, як правило, продаються в аптеках;

Такі напої, як гарячий чай або кава, вино, пиво, газована вода або безалкогольні напої, а також фруктові соки в пляшках або пакетах, зазвичай безпечні для пиття;

Не вживайте лід, якщо не впевнені, що він зроблений з безпечної води;

Вживайте в їжу гарячі продукти, які пройшли ретельну теплову обробку;

Готові харчові продукти, залишені протягом декількох годин при кімнатній температурі, без додаткового розігрівання можуть стати джерелом інфекції;

Не вживайте в їжу сирі морепродукти та інші продукти в сирому вигляді. Виняток становлять фрукти і овочі, які ви повинні власноруч очистити (від шкірки, корки тощо);

Перш ніж пити непастеризоване молоко, прокип'ятіть його;

Морозиво з неперевірених джерел часто буває зараженим і може привести до захворювання. У разі сумнівів, не їжте його;

Уникайте харчування з лотків та не купуйте продукти в місцях стихійної торгівлі;

При купанні у водоймах і басейнах не допускайте потрапляння води до роту;

Дотримуйтесь елементарних правил особистої гігієни (ретельно мийте руки перед їжею і приготуванням їжі, після відвідування туалету);

Здійснюйте заходи по боротьбі з мухами.

При появі симптомів захворювання не займайтеся самолікуванням, слід негайно звернутися до лікаря!

 

Липовецьке районне управління

Головного управління Держпродспоживслужби

У Вінницькій області

Повернутись