Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обговорено організаційні моменти

Сьогодні, 18 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулося спільне засідання представників Громадської ради та Ради старійшин з питань підготовки та проведення районних заходів приурочених 32-й річниці Чорнобильської трагедії та 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації О.І.Скоцький,голова районної організації «Союз Чорнобиль України» В.А. Сличук, голова Липовецької районної організації ветеранів України В.Ф. Левкович, голова Ради старійшин М.М.Сазанський, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Під час засідання присутні обговорили організаційні моменти проведення районних заходів, запропоновані кандидатури для нагородження та основний формат проведення заходів.

За результатами засідання було вирішено: 26 квітня 2018 року о 10.30 год. в актовій залі райдержадміністраціїпровести офіційну частину приурочену 32-й річниці Чорнобильської трагедії, після чого учасники заходів візьмуть участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Ліквідаторам аварії на ЧАЕС та учасникам ядерних випробувань 1986 року.  

Проведення районних заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні планується у два етапи: 8 травня 2018 року о 20.00 год. на центральній площі, біля Меморіалу Слави, буде проведена акція «Перша хвилина миру» із символічним запаленням вогню миру.

9 травня о 09.00 год. традиційно відбудуться урочисті заходи, приурочені Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Повернутись