Обговорено питання оплати за доставку газу

Голова районної ради Юрій Науменко зустрівся із фахівцем з адміністративної діяльності Липовецької дільниці Гайсинського відділення АТ "Вінницягаз" Анатолієм Шмигуном та ст. майстром Липовецької дільниці Борисом Гуненком. Під час зустрічі обговорено питання оплати за доставку газу та ряд інших питань пов"язаних із роботою Липовецького відділення.
В порядку інформації Анатолій Шмигун повідомив, що вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта . Розмір плати залежить від конкретного обсягу споживання газу та тарифу , який встановлено НКРЕКП. При визначенні обсягу споживання за основу береться кількість спожитих кубометрів газу впродовж попереднього "газового року". Це проміжок часу з 1 жовтня по 30-е вересня. Сума кубів газу ділиться на 12 місяців. Результат множиться на діючий тариф на доставку газу. Місячна вартість доставки в 1 півріччі 2020 року розраховується наступним чином: 1000 куб. м. /12 місяців х1,068 грн. = 89 грн. на місяць з ПДВ. Можна оплатити доставку газу одним платежем за пів року, або й за рік, таким чином зменшити суму комісійних витрат. Оплату помісячну споживач повинен провести до 20 числа місяця, в якому надаються послуги..Рахунки для оплати платежів споживачам надійдуть поштою.. Є можливість оплатити їх онлайн в Особистому кабінеті на сайті 104 ua.