Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обговорили перспективні плани розвитку Попівської, Війтівецької та Іваньківської громад Липовецького району

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка та відповідно до розпорядження першого заступника голови Липовецької райдержадміністрації «Про раду регіонального розвитку Липовецького району» 9 січня у Попівській територіальній громаді відбулося обговорення перспективних Планів розвитку Попівської, Війтовецької та Іваньківської територіальних громад.

В обговоренні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, керівники галузі освіти, медицини району, депутати сільської ради, сільські голови сіл Попівка, Іванька, Війтовці, а також жителі громад.

На початку зустрічі Ольга Дмитрів довела присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року та надала слово голові Попівської сільської ради Лідії Слободянюк, яка доповіла про проведену роботу у 2018 році.

Зокрема, повідомила про ключові завдання перспективного плану розвитку громади на 3 роки: три проекти у СТОВ «Поділля» щодо розвитку аграрного сектору економіки,  завершення вуличного освітлення, роботи з енергозбереження у ДНЗ, ремонт доріг місцевого значення, завершення ремонту у місцевому будинку культури та початок робіт з забезпечення населення питною водою.

Коротко про проблеми та перспективи розвитку громад доповіли Марія Погребняк та Сергій Соболь –голови Війтовецької та Іваньківської сільських рад.

В ході засідання піднімались питання щодо роздільного збирання та утилізації твердих побутових відходів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, забезпечення медичного обслуговування мешкануів села Попівка, зміни підпорядкування місцевої церкви з  УПЦ МП на Українську об’єднану помісну церкву. У обговоренні питань взяли участь голова районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів. Вони запросили усіх присутніх до співпраці та запропонували шляхи вирішення окремих проблемних питань, які виникли у ході обговорення.

Повернутись