Обирай Свободу рідному народу!

Цими словами відкрила урочистий мітинг, приурочений Дню Гідності і Свободи, що відбувся біля Пам"ятного знаку борцям за свободу і незалежність, Вікторія Терлецька. У мітингу взяли участь очільники району,трудові колективи райдержадміністрації , районної і міської рад, пенсійного фонду, центру зайнятості, комунальних підприємств районної і міської рад. У виконанні присутніх пролунав Гімн України і зі словом до липовчан звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.
Вона зазначила, що слова про свободу, українську душу та прагнення до свободи це не просто слова. Сьогодні ми знову виборюємо Свободу і за це українці готові віддати і віддають своє життя. Ми пам"ятатимемо все своє свідоме життя якою ціною все відбувається. Не забудемо і не пробачимо смерть своїх земляків!
Ми пам"ятаємо подвиг Героїв Крут, несемо в серці подвиг дідів, які визволяли край від загарбників у 2 світовій війні! Не згасає в серці біль за Героями Небесної Сотні і загиблими в АТО земляками
Володимиром Полупановим,Романом Грушком, Олегом Грабчаком, Сергієм Шевчуком, Русланом Заєць, Сергієм Пшеничним, Сергієм Стрижаком, Віталієм Оніщуком, Володимиром Баюрко, Сергієм Бичковим... Світла пам"ять Героям...
А тим, хто сьогодні пропонує все це забути, перекреслити, ми нагадуємо, що імена зрадників народ довго пам"ятає, як вже 2 тис. років пам"ятає зраду Іуди.
Ми віримо в наше військо, в нашу ПЕРЕМОГУ! Ні кроку назад" Слава Україні!
У відповідь пролунало: "Героям слава!"

Під карбування слів
Українці, прошу вас, не дайте зламати
Свою гідність і честь, не дайте топтати,
Своє прагнення жити в державі
В пам"ять тих, хто загинув... Вічна їм слава! липовчани поклали квіти до Пам"ятного знаку та Меморіалу Слави.

На завершення мітингу у виконанні Юлії Задоєнко над нашим майданом у центрі міста пролунала пісня " А мати жде..."

Ми свято віримо, що війна закінчиться нашою перемогою і після пережитого, ми станемо загартованішими, впевненішими в своїх силах і правді і побудуємо міцну та сильну Україну, здолати яку буде ворогу не під силу! Слава Україні!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.