Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обласний чемпіонат у Липовці

В суботу  на корті Липовецької ДЮСШ, вже вдев"яте, проходив Чемпіонат області з футзалу серед команд юнаків 2008-2009 р. н. сезону 2018 року. Учасниками Чемпіонату стали 2 команди з Липовця, Іллінець, Немирова та 2 команди з Вінниці. Учасників спортивного форуму привітав Микола Любченко , голова ДСТ "Колос", директор Липовецької ДЮСШ, Руслан Танасюк -заступник голови районної ради та суддя республіканської категорії Юрій Наровицький. 
Суддя ознайомив гравців із послідовністю матчів між командами.
Першим випала честь зіграти командам
"Іллінці"- "Немирів", другими грали: 
"Липовець 2" і "Прем"єр-Нива",
"Немирів"-"Липовець 1",
"Прем"єр- Нива 2" -"Прем"єр Нива 1",
"Липовець 1"- "Іллінці",
"Прем"єр Нива 1-Липовець 2". Далі відбулись ще три гри за 1, 2, 3 місця. Як тільки розпочалась гра, чи часом не від гостинності липівчан-випогодилось і потепліло.З різними результатами завершувались поєдинки. За своїх дітей приїхали повболівати батьки, тому видовище було надзвичайним. Падіння хлопчиків під час передачі м"яча супроводжувалось маминими зойками та батьківськими підзадорюючими вигуками. Але дітки видались загартованими і впевнено продовжували гру, не дивлячись на синці та отримані удари. Всього відбулось дев"ять ігор і за кількістю набраних очок першість у чемпіонаті вибороли наші сусіди- команда "Іллінці", друге місце посіла команда вінниччан " Прем"єр - Нива 2", ну а третє місце відвоювали липівчани, чим потішили свого улюбленого тренера Олега Чигура.
По завершенні поєдинків футбольних команд на юних футболістів чекала запашна юшка, а переможців - спортивні кубки, грамоти і дружне "УРА!" вболівальників. Окрім того, у номінації "Кращий воротар" першість здобув учень Липовецької ЗОШ №1 Артем Бабіч . Молодці діти, гідна зміна нашій команді "Факел".
Повернутись