Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Обрано голову районної ветеранської організації

Нещодавно  відбувся пленум ветеранської організації району. 


В роботі його взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голови первинних ветеранських організацій району, старійшини-засновники ветеранської організації, голова Іллінецької районної ветеранської організації, член президії обласної ради ветеранів Павло Адамович Муренко.

Одним із розглянутих ветеранами питань стало організаційне , оскільки від колишнього голови організації Миколи Шишківського надійшла заява щодо призупинення його повноважень як голови. На альтернативній основі головою районної ветеранської організації обрано Левкович Валентину Федорівну, яка працювала до цього часу заступником голови, головою Лукашівської первинної організації. Новообраного голову привітали дружними оплесками та квітами. Обрано також заступника та відповідального секретаря ради , ними стали Хлопченюк Галина Іванівна та Романюк Олена Леонтіївна.

На пленумі до установчих документів організації внесено зміни, зокрема в її перейменуванні, положенні ветеранської організації . Віднині організація має назву Липовецька районна рада організації ветеранів України. Шляхом кооптування внесено зміни до складу ради та президії ветеранської організації, доповнено склад замість вибулих новими членами.
Повернутись