Оглянули Турбівську амбулаторію сімейної медицини

Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк відвідали Турбівську селищну громаду. Спільно з селищним головою Василем Завальнюком спочатку оглянули Турбівську амбулаторію сімейної медицини. Завідувачка амбулаторією Лілія Григорівна показала гостям як проведено в приміщенні ремонт, придбане протягом року обладнання та інформувала про перспективи закладу. Головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Василь Бондар повідомив, що на заклад в цьому році було виділено з бюджету селищної ради 150 тис. грн., решта-кошти власних надходжень.Турбівська амбулаторія сімейної медицини удосконалює свою матеріальну і лікувальну базу, впроваджує передові практики, здійснює профілактику здоров‘я населення, проводить щеплення.

Суттєву підтримку надає Турбівська селищна рада.
Всі разом відвідали селищний спортивний комлекс, що будується в рамках грантового проекту. Чудове футбольне поле вже приймає перших гравців, до завершення йдуть роботи на волейбольному та баскетбольному полях. Тут же обладнано тенісний корт. А неподалік встановлений дитячий ігровий майданчик, який приваблює малят яскравими гірками . Територія благоустроєна та озеленена. Швидко просуваються внутрішні роботи у роздягалках, душових кабінках. Спортивний комплекс зможе тепер одночасно приймати тенісистів, волейболістів, баскетболістів та футболістів.
Спорт турбівчани люблять.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.