Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Онлайн семінар про найактуальніше

За ініціативи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відбувся онлайн-семінар "Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування". Із вітальним словом до всіх учасників семінару звернувся голова обласної ради Анатолій Олійник. Про зміни у Положенні про призначення субсидій та монетизацію пільгових перевезень інформувала Наталія Заболотна начальник Департаменту соціальної та миолодіжної політики облдержадміністрації. Учасників семінару було ознайомлено із станом реалізації реформ охорони здоров`я та завданнями органів місцевого самоврядування щодо реалізації основних її напрямів.
На питаннях розроблення генеральних планів та встановленні меж населених пунктів, нормативно-грошовій оцінці земель, підготовку кадастрових регістраторів зупинився представник головного управління Держгеокадастру. Про розвиток кооперації на селі та набуття чинності оновленого стандарту закупівлі молока у населення інформував представник департаменту агропромислового розвитку.
Завершився семінар виступом Віктора Вікалюка, керівника Секретаріату Вінницької обласної Асоціації, який доповів про результати роботи за 5 місяців та зупинився на планах роботи у наступному, 3 кварталі 2018 року.
У нараді взяли участь голова районної ради Юрій Науменко , голови сільських та селищної територіальних громад району.
 
Повернутись