ОНЛАЙН-СЕМІНАР «Про 17-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад».

Сьогодні відбувся онлайн-семінар з порядком денним:
«Про 17-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад». На семінар запросили голів територіальних громад району, фахівців із написання проєктів.В його роботі взяв участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк.
З питань, передбачених програмою, перед присутніми в студії, виступили фахівці із різних
Департаментів Вінницької ОДА. До навчань долучилися представники інших районів.Відкрив семінар Ігор Хміль -заступник голови обласної ради.

Віктор Іщук , експерт-координатор конкурсу, наголосив на важливості грантової діяльності для розвитку громад.

Лектори донесли представникам громад Липовеччини важливість роботи щодо залучення позабюджетних коштів для розвитку.

Про те, як працювати з грантодавцями, яких помилок уникати та на що звертати увагу при роботі з ними, розповіла Головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Вікторія Захарчук.

Радник з регіонального розвитку Вінницького ВП Центру розвитку місцевого самоврядування Юрій Войціцький провів з учасниками семінару заняття на тему спільних проектів. Зокрема, поділився тим, як переконати донора профінансувати проект, навівши приклади ідей для обґрунтування. Під час цього виступу пан Юрій залучив учасників до активного обговорення ідей проектів та особливостей їхньої реалізації.

Віктор Вікалюк доніс до учасників заходу інформацію про організацію співробітництва територіальних громад, на законодавчому підґрунті укладання договорів про співробітництво громад, на дотриманні строків подачі проектів.

Під час свого виступу він наголосив, що проектний менеджмент – це наше майбутнє і , підводячи підсумок семінару, зазначив,що ВОАОМС вже третій рік поспіль проводить навчальні заходи для представників територіальних громад області  і це дає гарний результат.

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проєктів також можна ознайомитись на вебсайтах:

• обласної Ради www.vinrada.gov.ua
  • облдержадміністрації www.vin.gov.ua
  • Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua
  • Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua

Контактні особи від Дирекції Конкурсу:

-   заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, секретар Конкурсної ради  – Ратушняк Інесса Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА – Макаренко Катерина Юріївна

тел.: (0432) 66-14-26, Е-mail: ums@vin.gov.uaueco@vininvest.gov.ua

Контактна особа за напрямом «Впровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ»:

*** Начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА – Магдич Іван Юрійович, тел. (0432) 51-34-42.

Іщук Віктор Федорович,

експерт-координатор конкурсу-  тел.:067 780 8886

Джерело: https://vinrada.gov.ua/10-ljutogo-startue-17-oblasnij-konkurs.htm?fbclid=IwAR2l4RyaKYbJ46ZBkP0ZhJ47rPtRPCpvLlss6T26hZoqereSBikrWhww8Ns