ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ

З метою інформування самоврядців про поточну роботу та плани Асоціації на місяць
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРОВЕЛА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ з головами ОТГ та головами районних рад.
Із вступним словом до учасників звернувся голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник та передав слово секретареві асоціації Віктору Вікалюку,який запросив усіх до конструктивної праці

В зустрічі взяв участь Владислав Скальський – Голова Вінницької обласної державної адміністрації, який поінформував про загальний стан та вирішення проблем епідеміологічної ситуації й економічних питань, у зв’язку із карантинними обмеженнями, в регіоні.

Участь у інформаційній зустрічі взяли заступник голови райради Руслан Танасюк, начальники відділів апарату районної ради Інна Рябоконь , Алла Коцюбняк та спеціалісти Ольга Гуменюк , Олексій Лебідь, реєстратори громад.
Голова обласної ради Анатолій Олійник.закликав учасників до діалогу
В рамках інформаційної зустрічі відбувся онлайн-семінар для юристів, кадровиків та державних реєстраторів громад на тему: «Заходи захисту в діяльності органів місцевого самоврядування».
Спікерами семінару виступили директор Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк, спеціаліст головного управління юстиції у Вінницькій області Ярослав Миколюк та заступниця завідувача Центру організаційно-правової роботи – юрист Асоціації Олена Лісовська.

Костянтин Герасимюк зупинився на особливостях кадрової роботи органів місцевого самоврядування в умовах карантину

Активно обговорили й засоби захисту прав інвесторів, протидію незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектору, а також судову практику щодо корупційних правопорушень.

Під час онлайн-семінару учасники мали змогу також обмінятися між собою практичним досвідом діяльності та обговорити презентації доповідачів.

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.