Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Опікунська рада у Лукашові


Днями, за ініціативи КЗ «Липовецького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради відбулося засідання опікунської ради при виконкомі Лукашівської сільської ради .
На порядок денний засідання винесено питання щодо стану виконання батьківських обов`язків у 4-х сім"ях, що перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами роботи з громадянином Р проведено бесіду щодо раціонального використання коштів, ведення здорового способу життя та попередження насильства в сім`ї.  Комісійно було відвідано за місцем проживання сім`ї  Н,  Ж та К . За результатами відвідування в сім`ї  Ж встановлено незадовільні умови проживання дітей. Працівниками Центру з матір`ю проведедено бесіду щодо поліпшення житлово-побутових умов та зобов’язано її під розписку у тижневий термін провести косметичний ремонт житлових кімнат  будинку. В сім`ї Н та К умови проживання дітей значно поліпшились, громадянка К стала більше уваги приділяти  стану здоров`я та навчанню дітей . 
Додатково на засіданні розглянуто питання пошуку та підбору кандидатів для влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.
Перебуваючи у Лукашівській територіальній громаді, фахівці КЗ Липовецького РЦСССДМ відвідали  місцеву загальноосвітню школу і провели виховну бесіду з учнями 8-го та 9-го класу на тему: «Протидія торгівлі людьми».
Робота в даному напрямку триває.

Повернутись