Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Опікунська рада у Нападівці

14 березня за ініціативи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою якісного надання соціальних послуг різним категоріям сімей, у с. Нападівка відбулося планове засідання опікунської ради на базі Нападівської загальноосвітньої школи.    

Завдяки спільній роботі, необхідні послуги було надано дев’ятьом сім’ям, в їх числі сім’ї у складних життєвих обставинах, сім’ї опікунів, сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю, сім’ї учасників АТО.

Хочеться відзначити, що деякі сім’ї були відвідані та отримали соціальні послуги за місцем проживання, оскільки з деяких причин на засідання опікунської ради не з’явилися. Так, про неповнолітню Т., яка вже більше місяця не відвідувала навчання у Погребищенському ПТУ, без поважних причин, соціальну службу повідомив майстер групи. Після проведеної виховної роботи з донькою на тему першочергових пріоритетів в житті дитини, та її матір’ю – про відповідальне батьківство, вдалося дійти згоди про поновлення навчання студентки.

Одним з важливих питань, яке було доведено до відома членам опікунської ради – це питання пошуку та підбору кандидатів, які  могли б  взяти під опіку та виховання  дітей позбавлених батьківського піклування.

В засіданні опікунської ради взяли участь Василь Щербанюк, сільський голова та Сергій Безносюк, директор Нападівської загальноосвітньої школи.

Робота в даному напрямку триває.

Повернутись