Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Опікунська рада у смт. Турбів.

  

     Днями за ініціативи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбулося засідання опікунської ради при виконкомі Турбівської селищної ради. На порядок денний винесено питання щодо стану виконання батьківських обов’язків трьох багатодітних сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.      За результатами роботи: громадянку А. зобов’язано завершити косметичні ремонтні роботи в будинку, а  двоє дітей, спільними зусиллями членів опікунської ради, РЦСССДМ та відділу освіти РДА, відправлено до санаторію  «Сокілець».

     Громадянку Д., сім’я якої перебуває під соціальним супроводом центру, після тривалої дискусії вдалося переконати, що дитину шкільного віку потрібно влаштувати у Турбівську загальноосвітню школу (мати планувала відправити її у Староприлуцьку спеціалізовану школу, де навчаються старші діти).  Наймолодшу дитину, котрій уже час іти до дитячого садочка, влаштували у ДНЗ.                                                       

     Третя багатодітна мати – громадянка Н. на засідання опікунської ради не з’явилася, тому комісійно сім’ю відвідали за адресою проживання.  Вияснили, що умови, в яких проживають діти, бажають бути кращими. Матір дітей зобов’язано у 2 тижневий термін навести лад у будинку, складено план цільового використання коштів при народжені дитини та попереджено про наслідки безвідповідального батьківства.                            Одним з важливих питань, яке було доведено до відома членів опікунської ради - це питання пошуку та підбору кандидатів, які  могли б  взяти під опіку та виховання  дітей, позбавлених батьківського піклування.           

     Робота в даному напрямку триває.

Повернутись