Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Опікунська рада у Зозівківській сільській раді

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят

17 січня 2019 року директор Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Герасимчук І.С., заступник директора – начальник відділу соціальної роботи КЗ Липовецький РЦСССДМ Москалюк В.В., фахівець із соціальної роботи КЗ Липовецький РЦСССДМ Мальована Н.В. спільно з головним спеціалістом сектору опіки і піклування ССД Липовецької РДА, Гарник О.П. та начальником відділу Липовецького бюро правової допомоги Комісаренко О.А. взяли участь у засіданні опікунської ради при виконкомі Зозівківської сільської ради. 
На засіданні розглянули питання виховання дітей у сім’ях, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків та сім'ях, що перебувають у групі ризику і потребують допомоги у вирішенні проблем, які вони не в змозі вирішити самостійно, без сторонньої підтримки. Заслухано звіт щодо утримання опікунами дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Проведено соціальну роботу, спрямовану на підвищення виховного батьківського потенціалу, поліпшення житлово-побутових умов, профілактику зловживання спиртними напоями, раціонального використання коштів та недопущення домашнього насильства. 
Окремо розглянули питання щодо доцільності припинення виплат допомоги при народженні дитини громадянці Ч., у зв’язку з нецільовим їх використанням. 
Варто зазначити, що в своїй діяльності опікунська рада керується Конституцією України, Законом України „Про охорону дитинства”, Сімейним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Правилами опіки та піклування, Положенням про опікунську раду та іншими нормативно-правовими документами.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоятНа данном изображении может находиться: 3 человекаНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят

Повернутись