Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Осінь - пора призову

В четвер у залі засідань районної ради пройшли урочистості з нагоди проводів призовників осіннього призову. Під козацький марш та оплески присутніх в залі батьків, працівників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, старшокласників Липовецької ЗОШ 1-3 ст. юнаки ввійшли до зали. Пролунав Гімн України і до них звернулись Юрій Науменко - голова районної ради та Олег Фурманюк- заступник голови райдержадміністрації. У вітальних промовах вони зазначили, що військова служба це почесний обов'язок кожного громадянина України.
- Проходячи військову службу, ви відчуєте, що стали дорослими, що захист держави це велика відповідальність, яку ви маєте нести із гідністю. Україна-це ваші сім'ї, ваші батьки, кохані дівчата, рідне село в якому ви народились і виросли. Кожен з вас нестиме службу у військовій частині, саме там кується військова дисципліна, гартується дух нації і стають справжніми чоловіками. У цей тривожний час, нашій Батьківщині, як ніколи потрібен надійний захист і тил.Сьогодні ваших батьків переповнює почуття гордості за своїх синів, які із тих багатьох юнаків - ровесників, виявили бажання служити Україні. Ми теж пишаємось вами, ви - найкращі!Тож ніколи не забувайте рідної домівки і пам"ятайте, що тут вас чекають рідні та найдорожчі люди.Нехай ваш шлях освітлює любов до рідної землі, батьків  та отчого порогу. Хай вам щастить, повертайтесь змужнілими, загартованими і вірними своїй рідній Україні. 
Закликом "Слава Україні!" завершив своє вітання голова районної ради. У відповідь дружно пролунало "Героям слава!"
З напутнім словом до призовників звернувся головний спеціаліст відділу комплектування Липовецького РВК Юрій Томчак, він зуважив, що з давніх давен в Україні вважається найпочеснішим обов"язком - служіння Батьківщині.Тому кожен справжній чоловік має відчути в своїх руках зброю, це викликає відповідальність та великий патріотизм. Ви станете захисниками України, а це звучить гордо! Намагайтесь не турбувати своїх батьків без причин, ви вже дорослі. Ми будем вас чекати. Коли демобілізуєтесь, знову прийдете до нас, ми завжди вам раді. До зустрічі! 9 жовтня о 8.00 зустрінемось у райвіськоматі.
Від імені призовників  виступив Вадим Чайка, мешканець с. Хороша.
- До українського війська нас кличе Вітчизна і ми з почуттям  патріотичного обов"язку йдемо до лав Збройних Сил України. Ми добре розуміємо яку відповідальність беремо на себе, і сьогодні запевнюємо вас, що гідно нестимемо звання мешканців Липовеччини і не осоромимо вас, що над Україною завжди буде мирне небо! Головне, щоб ви в нас вірили! 
Керівники району традиційно вручили новобранцям солдатські подарунки із речами першої необхідності, за що хлопці дружно подякували. Для них сьогодні співали кращі солісти районного будинку культури .Про рідну Україну, стежечку до хати - Володимир Губрій, про кохання, що не має кордонів-Світлана Литвиненко. Ярослав Пшиворський зворушливо нагадав захисникам про мамині руки й батьківське плече, а Руслана Гомонюк співала  
"Дай, Боже, сили нашим солдатам,
Щоб не лилась українська кров
І щоб не плакали батько і мати,
Щоб не страждала їх вірна любов."
На Завершення урочистостей  у виконанні хлопців хвилююче пролунав Гімн України. І за звичаєм, спільно із керівниками та батьками, всі зробили світлини на згадку. Хай щастить вам, діти!
Повернутись