Останній дзвоник продзвенів і для учнів Костянтинівської загальноосвітньої школи

В останній день весни останній дзвоник продзвенів і для учнів Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. В урочистій лінійці взяли участь голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та сільський голова Олег Мацюк.
У Костянтинівській школі навчається 57 учнів. Святково одягнені, з величезними букетами півоній та ірисів діти вишикувалися на урочисту лінійку. Директор школи Галина Кирик вручила похвальні листи найкращим учням школи, сертифікати з вивчення англійської мови, дипломи першокласника – наймолодшим школярам.
Цього року школа випускає у доросле життя 5 випускників. Діти сказали слова подяки вчителям, співали пісень, затанцювали танок з першокласниками.
Голова Липовецької районної ради вручив грамоти за багаторічну сумлінну працю технічним працівникам школи, за досягнені успіхи педагогам та директору школи Галині Кирик.
Сільський голова Олег Мацюк для кожного випускника і випускниці підготував пам’ятний подарунок.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.