Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Освітяни збиралися на колегію

Відбулось розширене засідання колегії відділу освіти Липовецької районної державної адміністрації, у якому взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.

Із вступним словом перед колегами виступила начальник відділу освіти Інна Косач і повідомила порядок денний та регламент роботи. 
Перед освітянами виступила перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів , вона зупинилась на питаннях впровадження інклюзивної освіти, вивченні нових підходів до роботи. Особливий акцент зробила на модернізації приміщень навчальних закладів, звернувши увагу на державно-приватне партнерство , так як це відбувається у цивілізованому світі. Голова районної ради Юрій Науменко наголосив на співпраці освітніх закладів та установ із органами місцевого самоврядування в частині організації харчування дітей, оплати енергоносіїв і т.і.. Лише у тісній співпраці можна досягти відмінних результатів в роботі. Керівники побажали освітянам продуктивної праці  і обіцяли підтримку.
Про організаційно-підготовчий етап  до впровадження Концепції та реалізації нового державного стандарту початкової освіти доповіла Алла Оленич, методист комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти". В обговоренні питання взяла участь Людмила Климчук, заступник директора  з НВР закладу" Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа 1-3 ст. -дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Росошанської ОТГ Липовецького району Вінницької області.
Методист КУ " Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти" Тетяна Оцабера зупинилась на питанні стану забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами. 
Інклюзивна освіта- це , насамперед, право кожної дитини на отримання якісних освітніх та інших послуг за місцем проживаня, і обов"язок держави-забезпечити їх. Саме така освіта має ряд переваг для всіх учасників освітнього процесу-дітей, батьків, педагогів та й суспільства в цілому. Це постійний процес визначення та подолання перешкод для максимально значущої участі всіх у освітньому процесі. Вона також наголосила на ключових аспектах розуміння інклюзії та принципах інклюзивного закладу освіти.
Про реалізацію Плану заходів щодо поліпшення результатів зовнішнього незалежного оцінювання у закладах освіти району інформувала Юлія Скоцька, методист комунальної установи .
Члени колегії активно обговорили запропоновані питання. Із розглянутих питань колегія прийняла відповідне рішення.
Повернутись