Отримувати любов-потреба кожної дитини

Отримувати любов-потреба кожної дитини.Творити добро-природа кожної людини.Любити інших-щастя кожної людини.
У кожного навчального закладу-свої традиції. Староприлуцька спеціалізована школа теж не виняток. Всі дітки тут незвичайні - вони вміють робити із підручних матеріалів різні чудо-сувеніри, інші поробки, які відзначаються неабиякою майстерністю. А ще вони талановиті у іншому - гарно співають, танцюють і , навіть, собі самі шиють сценічні костюми.
Щорічно, у День Святого Миколая, діти зустрічають гостей. І це вже добра давня традиція, яку підтримують всі, хто хоч раз тут побував, отримав долю тепла та дитячої любові і залишив часточку свого серця.
Серед гостей школярів , як завжди, були голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Вони привітали дітей зі святом, побажали їм тепла, любові, добра, успіхів у навчанні, бути добрими і успішними в житті.
Солодкі "миколайчики" вони вручили всім дітям цього закладу. А ті ,у відповідь, показали чудову передноворічну концертну програму, до якої готувались заздалегідь.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.