Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

П А М ’ Я Т А Є М О. Н І К О Л И З Н О В У

8 травня – День пам’яті та примирення. 74 роки тому у цей день гітлерівська Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні. Ця війна стала найкривавішою за всю історію людства. Фронт Другої світової двічі пройшовся українськими землями. Це була жахлива трагедія для країни. Загинули мільйони людей, було знищено тисячі міст та сіл. Загальні демографічні втрати України у Другій світовій війні включно з убитими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими й тими, що рушили у вигнання разом із нацистами, які відступали, становлять близько 14 млн осіб. Серед мільйонів загиблих-понад п"ять тисяч мешканців Липовеччини.

Але наш народ та Об’єднані Нації вистояли в боротьбі проти нацизму.
Страшна війна минулого століття - відкрита рана, яка болить досі .
В центрі Липовця, біля Меморіалу Слави та Пам"ятного знаку загиблим в АТО землякам відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, учасники бойових дій в АТО, трудові колективи установ , підприємств, шкільна молодь, громадськість.
Хвилиною мовчання вшанували полеглих у другій світовій та на сході України. Учасники мітингу поклали квіти до Меморіалу Слави та Пам"ятного знаку і запалили лампадки

У скорботі схилили голови перед пам"яттю полеглих у війні.
Вічна память...Сьогодні увесь світ єднається в скорботі за 65 мільйонами жертв Другої світової війни, серед яких – наші співвітчизники. Цей глобальний військовий конфлікт – пересторога на століття для всієї людської цивілізації.
Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись