ПАМ’ЯТАЄМО...

17 травня на шкільному подвір’ї Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася загальношкільна лінійка з вшанування пам’яті загиблого воїна АТО, випускника навчального закладу Романа Грушка.

18 травня йому виповнилося б 34 роки...
09 лютого 2015 року в районі населеного пункту Нижня Кам’янка (за м. Дебальцево) обірвалося його молоде життя.

Віддати шану Герою на пам’ятну лінійку прийшли заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, батьки Героя, однокласники, педагогічний колектив та учні школи.

Присутні вшанували світлу пам’ять Романа хвилиною мовчання, поклали квіти до Меморіальної дошки, яка знаходиться на фасаді навчального закладу.

В свою чергу батько загиблого - Микола Терентійович Грушко відзначив Грамотами переможців загальношкільних змагань з міні-футболу на перехідний Кубок пам’яті випускника школи Романа Грушка.

Пам’ять про Героя, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.