Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

«Пам’ятати, щоб жити»

22 червня у читальній залі Липовецької ЦРБ відбулося чергове засідання клубу «Горлиця» приурочене Дню скорботи і вшанування  пам’яті  жертв війни в Україні.
Бібліотекар читальної зали та Інтернет-центру Тетяна Козел провела з учасницями заходу годину пам’яті «Пам’ятати, щоб жити».
 
22 червня 1941 року це трагічна сторінка історії , що увійшла в життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша  в історії нашого народу війна, що забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.
 
В День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни ми згадуємо усіх тих, хто поліг  на полі бою, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в'язницях НКВД, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.
 
По завершенні години ,учасниці клубу віддали шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Поклавши квіти до Меморіалу Слави, схилили в скорботі голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала та далека війна...

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/6451-pam-iataty-shchob-zhyty

Повернутись