Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Пам`яті Героя


6 лютого  - день пам`яті Володи́мира Іва́новича Полупа́нова, нашого липівчанина, старшини Збройних Сил України, який загинув під час штурмових дій терористами взводного опорного пункту поблизу Рідкодуба. Власним життям наш земляк врятував від загибелі старшого лейтенанта. Вчинити інакше він не міг.

Володимир зростав у багатодітній сім`ї, в якій, окрім нього, росли три сестри і два брати.По закінченні Липовецької ЗОШ №1 навчався у профтехучилищі, де здобув спеціальність механізатора. Після строкової служби в Збройних Силах брав участь у складі миротворчих сил в Іраці, згодом у "Французькому легіоні". Коли одружився, у Липовці купив дім, добудував його, щоб був великим і світлим, мріяв про велику й дружну сім`ю, таку, в якій сам виріс. Та, мабуть, не судилося. Коли агресор розпочав бойові дії на сході України, не міг споглядати це все на відстані, зі сторони, і з 31 липня 2014 року вже був розвідником у складі 128 окремої гірсько-піхотної бригади . 

А вдома   на нього чекали дружина Олена з маленькими синами Станіславом та Родіоном. Молодшенький народився 1 серпня того ж року, коли татко вже захищав єдність та цілісність України. Зараз він вже знає, що його тато-Герой, обидва хлопчики гордяться своїм батьком. Старший- Станіслав, навчається в Липовецькій ЗОШ №2, займається у спортивному молодіжно-дитячому об`єднанні "Оріон". Хлопчик вже має певні успіхи у рукопашному бою, кожен раз із змагань районного та й обасного рівнів він приносить мамі  медаль. Рівняється на свого тата, хоче бути першим у всьому. Молодший, Родіон, поки що відвідує дитячий садок, дуже миролюбна і щира дитина, маму розуміє напівслові. Обидва хлопчики знають, що маму треба підтримувати, берегти.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Володимир Полупанов посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (26.2.2015).

Щорік у цей день родина, друзі Володимира, його побратими, земляки, керівники району приходять на його могилу, щоб вклонитися  світлій пам"яті Героїв...

Керівники району у цей день поклали квіти і на могили наших липівчан Романа Грушка, Олега Грабчака, Леоніда Дмитрука.

Повернутись