Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Пам’ятка з проведення весняно-польових робіт та збирання врожаю

Проведення весняно-польових робіт та збирання врожаю завжди пов'язано з певним ризиком можливого виникнення епідемічних ускладнень, харчових отруєнь та отруєнь хімічної етіології серед працюючих на сільськогосподарських угіддях.

З метою недопущення подібних ускладнень необхідно, в першу чергу звернути увагу на організацію та забезпечення працюючих доброякісною питною водою і продуктами харчування. Крім цього необхідно вивчити умови праці і відпочинку, звернути увагу на дотримання правил транспортування пестицидів та агрохімікатів.

Підлягаючі періодичним медичним оглядам повинні обов'язково пройти медогляд до початку робіт, працюючі з пестицидами повинні мати допуск до проведення робіт та мати індивідуальні засоби захисту.

Завчасно, перед початком проведення масових польових робіт, необхідно провести рейд – перевірку готовності до роботи в новому сезоні їдалень та пунктів харчування сільськогосподарських товариств, фермерських господарств та інше. За результатами перевірок розробити план-завдання, в який крім вище перерахованого необхідно включити заходи, що забезпечать:

-         Організацію доставки продуктів харчування на поля;

-         Створення елементарних умов для дотримання особистої гігієни;

-         Своєчасний підвіз питної води гарантованої якості;

-         Відновлення роботи душових і лазень.

Щодо забезпечення працюючих питною водою, то в кожному конкретному випадку джерело водопостачання повинно бути обстежено лабораторно на санітарно-хімічні та бактеріологічні показники. Транспорт та ємності для підвезення води на поля повинні використовуватись лише з цією метою. Ємності повинні бути лише із матеріалу, який дозволений МОЗ України для контакту з питною водою або харчовими продуктами, обов'язково своєчасно митися та знезаражуватися. Ємності повинні герметично закриватися, розбір води проводиться лише через крани. Кожен трактор або комбайн повинен мати бачок з питною водою.

До приготування їжі та її підвозу на поля повинні залучатись люди з відповідною підготовкою, які пройшли медичний огляд та гігієнічне навчання. Продовольча сировина та харчові продукти закуповуються лише при наявності документації, що засвідчує їх якість та безпеку. Дана документація (копії) повинна зберігатись в місцях приготування їжі. Харчоблоки повинні утримуватись відповідно до вимог санітарних норм і правил, обов'язково мати холодильне обладнання, достатню кількість кухонного та столового інвентарю. Обов'язкова наявність умов для миття та знезараження інвентарю та посуду, а для цього повинна бути проточна холодна і гаряча вода. Доставка готових страв та продовольчої сировини проводиться лише спеціально виділеним транспортом.

Продукти харчування доставляються в термосах, термін зберігання з моменту приготування до реалізації не повинен бути більше 2-х годин.

Забороняється реалізація холодцю, заливних, макаронів по-флотські, млинців з м'ясним фаршем, кров'яних та ліверних ковбас та інших продуктів, що швидко псуються.

Пам'ятайте!

Лише суворе дотримання вимог санітарних норм і правил збереже Ваше здоров'я та здоров'я Ваших рідних. 

Повернутись