Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Передача автомобіля УАЗ - 3151 для потреб автомобільного батальйону 24 окремої механізованої бригади

Сьогодні у с. Білозерівка, на території ТОВ «Колорит-Агро» відбулась передача автомобіля УАЗ - 3151 для потреб автомобільного батальйону 24 окремої механізованої бригади. Ініціював цю добру справу голова районної організації учасників АТО, депутат районної ради Юрій Яремчук. Це його рідна бригада, як він сказав: «рідна сім'я», у складі якої він захищав єдність та цілісність України на територіях Донецької та Луганської областей. А втілити ініціативу в життя допоміг керівник місцевого господарства, директор ТОВ «Колорит-Агро», добра й відкрита людина, Володимир Геновський. За його проханням друзі з м. Іллінці за тиждень авто відремонтували.
Настоятель Храму УПЦ Київського патріархату парафії Святого Воскресіння Христового о. Василій освятив автомобіль і благословив на щасливі перевезення.
Володимир Геновський вручив ключі від авто представнику механізованої бригади, солдату Олександру Багачу.

Щирі слова вдячності від імені районної територіальної громади на адресу організаторів доброї справи Юрія Яремчука, Олександра Могиленця, Володимира Геновського та наших захисників висловив заступник голови районної ради Руслан Танасюк.

Повернутись