Передача медичному персоналу шпиталю захисних протиепідемічних засобів від благодійних фондів

Вчора голова районної Спілки учасників АТО, голова постійної комісії з питань зміцнення законності Липовецької районної ради Юрій Яремчук відвідав Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної ради .
Мета поїздки - передача медичному персоналу шпиталю захисних протиепідемічних засобів від благодійних фондів, зокрема, Фонду Петра Порошенка. Юрій Яремчук зустрівся із заступником головного лікаря Людмилою Шелікіною і передав їй та старшій медичній сестрі 10 захисних костюмів, отриманих від Руслана Демчака та 60 шт. масок багаторазових від Липовецького благодійного Фонду громади. Окрім того, голова районної спілки придбав рукавички медичні одноразові, маски медичні та антисептики і від себе, як колишнього пацієнта шпиталю, теж зробив подарунок.
Заступник головного лікаря пані Людмила висловила щиру вдячність від імені колективу за отримані засоби , адже з початку оголошеної пандемії колектив не отримував їх жодного разу відповідно до державної програми і ця невеличка підмога стала не стільки матеріальною, як моральною підтримкою-хтось дбає і про медичний персонал обласного шпиталю.

Липовецьким фондом громади в рамках програми « Допомога воїнам землякам та їх родинам» спільно із районною Спілкою учасників АТО організовано забезпечення родин загиблих та поранених воїнів АТО району антисептичними засобами. Найближчим часом сім"ї отримають багаторазові захисні маски. Велика подяка підприємцям Олені Семчук, Інні Горегляд, Наталії Козубенко за участь і допомогу у благодійній акції. Пандемію подолаємо разом.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.