Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Передано Естафету Пам’яті у місті Вінниці

Світлина від Мій Липовець.

Передано Естафету Пам"яті у місті Вінниці голові ради ветеранів міста, генералу, Василю Трохимовичу Слюсаренку. Поважна делегація з Липовецького району на чолі з головою районної ради ветеранів Валентиною Федорівною Левкович взяла участь у міському заході , що відбувся вчора, 20 березня 2019 року у день визволення міста від фашистських загарбників. Липовецькі ветерани передали гільзу від артилерійського снаряду. наповнену землею з Липовеччини, інформаційну довідку про бої, що точилися за визволення нашого краю, із картою боїв, відеоофільм про будні і свята ветеранів району та військово- патріотичне виховання підростаючого покоління . 
Хвилиною мовчання вшанували пам"ять полеглих у боротьбі за визволення Вінниччини та поклали квіти до Вічного вогню та Пам"ятного знаку Героям Небесної Сотні. Представляли Липовеччину спільно із головою члени президії районної ради - Микола Олександрович Гудзь, Петро Іванович Щиголь та історик-краєзнавець Олександр Роговий.
Відначення 75 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників триватиме до 28 жовтня - тієї дати, яка у далекому 1944 році принесла довгоочікуваний мир на Українську Землю! Героям вічна Слава!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись