Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Передноворічна казка у Турбові

26  грудня, директор  комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та  молоді» Липовецької районної ради, І.С.Герасимчук взяла участь у святковій ялинці, яка відбулася у приміщенні Турбівської селищної ради для дітей пільгових категорій.

Захід розпочався із привітанням  Турбівського селищного голови, Завальнюка В.В та директора Центру, Герасимчук І.С., які побажали дітям міцного здоров'я, більше радісних і щасливих днів, здійснення усіх заповітних мрій і нехай для усіх цей рік стане символом благополуччя та достатку.

Далі учасників заходу розважав Святий Миколай з компанією казкових акторів. Діти із задоволенням брали участь у конкурсах, розповідали вірші, відгадували загадки, водили хороводи та пригощалися солодощами.  

По завершенні свята діти пішли додому з чудовими подарунками, про які заздалегідь подбали Липовецька райдержадміністрація, Липовецька районна рада та Турбівська селищна рада.

http://lip-rda.gov.ua/ua/pro-raion/sotsialna-sfera-i/550-raionna-sotsialna-sluzhba-informuie/10605-perednovorichna-kazka-u-turbov

Повернутись