Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Перше вересня у Білозерівський школі

Голова районної ради Юрій Михайлович Науменко сьогодні відвідав Білозерівську ЗОШ 1-2 ст., яка знаходиться на його виборчому окрузі.
Тут шкільна родина гучними оплесками вітала 9 першокласників, які вперше переступили поріг школи. Цей чудовий, ні з чим незрівнянний день — день Першого дзвоника — нарешті для них настав. Поки що це для них день хвилювань, денть посмішок, день зустрічей. Знов вересень ступає на поріг і починається новий навчальний рік. У цій школі стало доброю традицією зустрічати Перше вересня, початок нового навчального року, як велике і радісне свято.  Директор школи Володимир Володимирович Тарахта представив дітям та батькам гостей голову районної ради, голів територіальних громад Тетяну Петрівну Бурячок, Андрія Миколайовича Ткача та директора ТОВ "Колорит-Агро" Володимира Васильовича Геновського. Директор школи  привітав усіх і дітей, і батьків, і педагогічний колектив зі святом. Побажав миру, добра, діткам - успіхів у навчанні.  Згодом запросив до слова голову районної ради. Юрій Науменко порівняв малечу з ранковим промінчиками, що  всміхаються і радіють новому дню. Він зазначив:

-Ви - наше майбутнє, вчіться, оволодівайте знаннями і будуйте економічно міцну і могутню державу, щоб жоден ворог не зміг зазіхати на її цілісність і авторитет.

Голова привіз і подарував учням футбольні м'ячі. Далі діти не встигали приймати подарунки від гостей! Від сільськогосподарського підприємства "Щасливе" першокласники  отримали шкільні приладдя і 3 тис. гривень на потреби класу. Від Щасливського та Лозуватського сільських голів - набори першокласників із альбомами, олівцями, фарбами та іншими необхідними речами, від підприємства "Колорит-Агро" пакунки із зошитами , фломайстрами, блокнотами та книжечками. Перший день у школі їм надзвичайно сподобався! Далі батьки вручили директору школи запашний коровай, спечений із борошна нового врожаю, подякували педагогічному колективу за працю та побажали всім, щоб новий навчальний рік був успішним, щедрим на цікаві, добрі справи та приємні несподіванки. Далі учителі - класоводи запросили своїх дітей до класів. Свято наче закінчилось та святковий настрій не покидав усіх. Хай щастить Вам, діти!

Повернутись